O firmie

Firma COMAX powstała w 1998 r. w Szubinie.
Początkowo działaliśmy w formie spółki jako sklep komputerowy, zajmowaliśmy się nie tyko sprzedażą podzespołów komputerowych, lecz również produkcją zestawów komputerowych oraz serwisem sprzętu komputerowego.

W roku 1999 został otwarty oddział firmy w Barcinie. Dzięki dbałości o wizerunek firmy i zadowolenie klientów zdołaliśmy wyrobić sobie uznanie na lokalnym rynku.

W roku 2000 firma podzieliła się na dwie odrębne, jednak ze względu na wypracowaną i ugruntowaną markę nazwa oraz logo pozostały nie zmienione, dynamika rozwoju zdecydowanie wzrosła.

W kolejnym etapie rozwoju naszą ofertę poszerzyliśmy o budowę sieci komputerowych, zajęliśmy się także kompleksową obsługą informatyczną firm, służąc fachową wiedzą i doświadczeniem, pomagając jednocześnie w ich dynamicznym rozwoju. Obsługujemy także szkoły i instytucje publiczne. Staramy się dostarczać rozwiązania oparte o markowy sprzęt najwyższej klasy i o dobranych parametrach oraz zapewniamy fachową i sprawną obsługę serwisową.

Ciągle doskonalimy swoją wiedzę i zdobywamy nowe umiejętności, dlatego zakres prowadzonej działalności sukcesywnie się poszerza. Naszą misją jest dostarczanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych oraz telekomunikacyjnych.

Obecnie naszą domeną są :

  • kompleksowa obsługa informatyczna firm i instytucji
  • sprzęt komputerowy i wyposażenie biurowe
  • projektowanie i budowa sieci komputerowych LAN oraz WiFi
  • wykonywanie instalacji alarmowych i monitoringu CCTV
  • wykonywanie prostych i zaawansowanych instalacji TV i TV SAT, telewizja cyfrowa DVB-T
  • instalacje domofonowe, bramofony, automatyka domowa
  • montaż central telefonicznych, telefonia VoIP, serwery telekomunikacyjne
  • serwis komputerów i urządzeń peryferyjnych
  • projektowanie i wykonywanie stron internetowych
  • systemy kontroli dostępu oraz elektronicznej ewidencji czasu pracy
  • dostawa szybkiego, stałego dostępu do internetu drogą radiową

Jesteśmy w stanie sprostać wielu zadaniom, również tym niestandardowym.

Od maja 2004 roku rozpoczęliśmy tworzenie pierwszej profesjonalnej sieci bezprzewodowej na terenie gminy Barcin i okolic w celu dostarczania usług internetowych dla mieszkańców gminy i miejscowości ościennych. Obecnie dysponujemy stałym łączem światłowodowym o przepustowości do 1Gb/s, instalacje wykonywane są na specjalistycznym sprzęcie najnowszej generacji, jesteśmy w stanie uzyskać przepustowość łącza do klienta nawet do 150Mb/s.

Obecnie nasza usługa dostępu do Internetu dostępna jest na terenie całej gminy Barcin oraz kilku gmin okolicznych, obsługa klientów jest prowadzona w dwóch punktach handlowych, staramy się aby klienci byli zadowoleni ze współpracy z naszą firmą.

Zgodnie z polskim prawem posiadamy status operatora telekomunikacyjnego i jesteśmy zarejestrowani w Urzędzie Komunikacji Elektronicznej pod numerem 8909.

Faktury VAT za dostęp do Internetu wystawiane przez naszą firmę upoważniają klienta do skorzystania z ulgi zgodnie z ustawą o podatku dochodowym.

Skorzystaj z naszych usług.

Dobrych jest wielu, my jesteśmy najbliżej!Połączony z:

Twój adres IP: 3.229.117.123
Nazwa: ec2-3-229-117-123.compute-1.amazonaws.com
Scroll to top